Dış cephe kaplama modelleri

Dış cephe kaplama modelleri

Eviniz ne kadar eski olursa olsun güzel montelenmiş bir dışcephe modeliyle sıfır gibi olur. Dış cephe kaplama modellerinde sınır yok diyebiliriz, ahşam görünümden renkli desenlere, klasik çizgilerden modern tasarımlara…bir çok çeşit mevcut.

Mantolama modellerine geçmeden önce bir kaç ufak detaya değinmek istiyorum. Dış cephe kaplama yaptırırken dikkat edilecek hususların başında kesinlikle kaliteden ödün vermemek geliyor. Sonuçta bir kere yaptırıp uzun yıllar kullanacaksınız.

Kaliteli malzeme kaliteli ustaya teslim edilir. Mutlaka mantolama yaptıracağınız firmayı araştırın, referanslarına bakın, şayet bu işlem düzgün yapılmaz ise malzemeniz kalite de olsa bir çok sorunla karşılaşırsınız.

Dış cephe kaplama fiyatlarına da değinelim; aslında tek bir fiyat vermek imkansız seçilecek modele markaya ve firmaya göre fiyatlar değişir ancak 3 katlı bir binanın mantolama işlemi 30 binden aşağı olmaz, olsada kalitesiz malzeme kullanılmış demektir.

Şimdi geçelim modellerimize, galerimizden beğendiğiniz modelin çıktısınız alın ve firmaların kapısını çalıp ben bunu istiyorum diyin.

Dış cephe kaplama modelleri resim galerisi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ