2015 Haşema modelleri

  • 18 Temmuz 2015
  • 3.207 kez görüntülendi.
2015 Haşema modelleri

Tesettür modasına yapılan yatırımlar sayesinde haşema modelleri bir hayli çeşitlilik gösterdi. Artık muhafazakâr bayanların istediği renkte, istediği kesimde haşema bulması son derece kolay. Peki, 2015 haşema modasında en çok tercih edilen renkler, modeller hangileri. Yazımızın devamında; haşema alırken nelere dikkat etmeliyiz, bu senenin trend haşema modelleri neler, 2015 haşema fiyatları ne kadar gibi konulardan bahsedeceğiz.

Haşema alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Her şeyde olduğu gibi ürünün kalitesi cilt sağlığınız ve kullanışlılık açısından son derece önemli, Alacağınız haşema mutlaka su tutmamalı, vücuda yapışmamalı, cildinize nefes aldırmalı, suyu size hissettirmelidir. Kalitesiz haşemalarda özellikle geç kuruma ve vücuda yapışma sorunlarıyla karşılaşmaktayız. Ayrıca çin malı kumaşlardan yapılan haşemalar cilt kanserine davetiye çıkartmakta. Bunun için yerli ve bilindik markaları tercih etmek doğru olacaktır.

2015 haşema modelleri nelerdir?

Haşemalar kullanım yerine göre deniz ve havuz haşemaları olarak iki ana gruba ayırmaktayız. Deniz ortamı herkese açık alan olduğundan tam tesettürlü haşema modelleri tercih edilebilir. Bu modeller baştan aşağıya vücudunuzu örter. Genellikle bir baş bonesi, uzun elbise ve alta pantolon şeklinde üç parçadan meydana gelir. Başta bone ve tek parça elbise şeklinde modeller de bu sene haşema modasında sık tercih edilen ürünlerdendir.

Bayanlara özel havuzlar artık birçok tatil bölgesinde yaygınlaştı. Sadece bayanların girebileceği havuzlar için üretilen haşema modellerinde ise çeşitlilik daha fazladır. Havuz için üretilen haşema modellerinde askılı elbise şeklinde ve düze kadar örten bir pantolon modeli bu sene en çok tercih edilen ürünler arasında.

Bu sene haşemalarda hakim renkler ise turkuaz mavisi ve pembe tonlar. Hatırlayacağınız üzere bir önceki sene daha çok siyah be kahverengi tonlarda haşemalar üretiliyordu ancak tesettür mayo sektörünün gelişmesiyle daha modern çizgiler ve renkler taşıyan modeller ortaya çıktı.

2015 haşema fiyatları ne kadar?

Kaliteli ve uygun bir haşema fiyatı minumum 60 tl den başlamaktadır. Sizin için İstanbul Mahmut paşa pazarında küçük bir araştırma yaptık. Fiyatların 10 liraya kadar düştüğünü gördük. Ancak bu tip ucuz ürünler size büyük sıkıntılar yaşatabilir.

İnternetten alınacak haşemaların fiyatları ise daha uygun duruyor. Özellikle çeşitlilik ve ulaşa bilinirlik daha kolay. Bir çok marka ve modele tesettür giyim satışı yapan eticaret sitelerinden ulaşmak mümkün. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise; satılan markanın fiyat araştırmasını yapmak ve ürünün faturalı olup olmadığını sormaktır. İnternette haşema fiyatları 40 ile 120 tl arasında değişen fiyatlarla satılmakta.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ