Kına tepsisi modelleri

Kına tepsisi modelleri

Kına tepsisi modelleri

Düğünden önceki o müthiş gün ‘‘kına gecesi’‘ her genç kızın hayatında bir kere yaşayabileceği bir gece. Böylesine önemli bir gece için kına tepsisinin de ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.

Herkesi büyüleyecek, arkadaşlarınızın nereden buldun diye soracağı kına tepsisi modellerini bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

Öncelikle belirtmekte fayda var ki, kına gecenizde ne giyeceksiniz? Bunu belirledikten sonra kına tepsinizi seçerseniz elbisenize uyum gösterecek ve sizi daha ihtişamlı kılacaktır.

Bir çok yöreye ait çeşitli kına gecesi tepsisi modelleri var bunlardan en yaygın olanı; kırmızı tonlarda tül ile süslenmiş kına tepsisi modelidir. Anca tasarımda sınır yok; kendi hayal gücünüzü katarak sizler daha farklı modeller ortaya çıkartabilirsiniz.

Kına tepsisi fiyatları;

Aslında kına tepsisi fiyatları için tek bir rakam söylemek imkansız, ancak İstanbul Mahmutpaşa pazarı  araştırmalarıma göre orta halli güzel bir kına tepsisi fiyatı 150 TL civarında. He ben kınayı yakar tepsiyi de kınadan sonra kaldırır atarım diyorsanız 30-40 TL yede gayet hoş tepsiler var. Antep bakırcılar çarşısında da fiyatlara bakma imkanımız oldu. Halamın kızı saolsun beni kırmadı gitti araştırdı. Antep bakır tepsi ve süsleme dahil 200 ila1000 tl arasında fiyatlar değişiklik gösteriyormuş. Tabi böyle bir tepsiyi insan bir ömür saklar.

Kına tepsisi nasıl hazırlanır?

Kendi kına tepsimi kendim yaparım diyen becerikli kızlar veya anneler, size lazım olan tek şey bir adet silikon tabancası biraz hayal gücü birazda süslemek için artık Allah ne verdiyse… Resim galerimizde ki modellerden esinlenerek normal aliminyum tepsi üzerine kadife veya parlak kumaşlar ile mükemmel şeyler yapmak sadece 2 saatinizi alacaktır.

Şimdi sizlere esin kaynağı olacağını düşündüğüm kına tepsisi modellerini sunacağım; umarım hayalinizdeki tepsiyi bulmanızda yardımcı olmuşuzdur, şimdiden mutluluklar dileriz…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ