Gelin arabası modelleri

Gelin arabası modelleri

Yazımın en başında belirtiyorum; bu makale düğününde fazla para harcamak istemeyen çiftler için en ekonomik yoldan Gelin arabası nasıl süslenir konusunu işlemektedir. Harcicak çok parası olan şimdi siteyi terk edebilir.

Gelin arabası akrabalara hava yapmak adına son derece gösterişli olmalıdır. Özellikle kız tarafının azını açık bırakacak cinsten. Bunun için en başta ihtiyacımız olan şey tabiki de iyi bir otomobil.

Peki iyi otomobilimiz yok napıcaz? Gidip kiralıcaz mı. Hayır gidip akrabaları dolaşacaz, yüzsüz olacaz kardeşim, isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara demişler. Hem yuva yapmak sevaptır. Gidin en iyi arabaya sahip olan akraba eş dost kim varsa arabasını 1 günlüğüne alın, utanmayın. Bu gün bi bmw mercedes kiralayacak olsanız binlira kafadan gider bide rent a car cıların pisliğiyle uraşırsınız cabası.

ARABAYI BULDUK YA SONRA.

Hayatımda hiç bişeyi süslemedim, gelin arabasını nasıl süslicem, dediğinizi duyar gibiyim. Panik yok tek yapmanız gereken resim galerisindeki Gelin arabası modellerini dikkatlice incelemek ve beğendiğinizi bir köşeye kaydetmek.

Elinizde modle olduktan sonra tek ihtiyacınız olan gerekli süs malzemelerini temin etmek olacaktır. Köşe başı bunu satan dükkanlar var, birazcık araştırma…

Tabi gidip süslemeciye 300 ila bin tl arasında değişen paralarıda bayılabilirsiniz:) Karar sizin ama kendiniz yaparsanız süsleme işini taş çatlasın 100 tl tutar.

O kalpli yazıları nasıl çıkartıcaz diyosunuz? Son derece basit davetiyeyi bastırmaya gittiğiniz yere tekrar gidip orda ucuz yollu bastıracaksınız. Zaten davetiye işinden tanışıyorsunuz:) Kalp içinde baş harfler ve evleniyoruz  yazısı…Gözünüzde büyütmeyin adam 5 dakkada dev printerinden basıverecek.

Gelelim modellere seç beğen yap kardeşim paranı çöpe atma, zaten düğünden sonra bir daha kullanmamak üzere parçalayarak sökeceğin süslere tonla para ödeme!!!

Gelin arabası modelleri resim galerisi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ